Yandex Reklamları

Yandex Reklamları Nedir ?

Yandex; 2010 yılında Türkiye’ye giren, merkezi Rusya olan, ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen hedef kitlenize kolayca ulaşmanıza yardımcı olan bir internet arama motorudur.

Yandex reklamları da Google reklamları ile benzer prensiple işleyen bir sistemdir. Yandex Türkiye pazarında yeni sayıldığı ve Google‘a kıyasla daha az tercih edildiğinden, Google reklam fiyatlarına göre daha düşük maliyetlidir. Reklamınız kullanıcılar tarafından tıklandığında ücretlendirilir ve görüntülenme için herhangi bir ödeme yapılmaz. Yandex reklamları, tıklama başına maliyet ve reklamveren açık artırmasıyla çalışır.

13 Brave Yandex 3
13 Brave Yandex 4

Yandex Reklam Türleri

Yandex Direct

Yandex Direct içeriğe dayalı bir reklamcılık sistemidir. Özellikle arama ve içerik reklamı yayınlama sistemi olan Yandex Direct’in reklam blokları bu platformlarda gösterilir. Reklamınıza tıklanıp geçiş yapıldığında ödeyeceğiniz maksimum fiyatı kendiniz belirleyebilirsiniz, Reklamınızı esnek bir bütçeyle ayarlayabilirsiniz, örneğin gösterim saati ve bölgesini seçebilirsiniz, Reklam kampanyasının çalışmasıyla ilgili istatistiği istediğiniz anda günlük olarak her reklam, her sözcük grubuna göre inceleyebilirsiniz.

Yandex Görüntülü Reklam Ağı

Yandex Görüntülü Reklam Ağı; Yandex Arama sonuçları sayfasında, belirli bir ilgi alanına sahip kitleye gösterilen reklamlardır. Amaç bu reklam ağı sayesinde belirli bir ilgi alanına sahip olan hedef kitlenizin ilgisini çekmektir. Bu sayede belirlenen hedef kitleye yönelik işletmenizle alakalı resim, video veya metin reklamlarının gösterilmesini sağlar.

13 Brave Yandex 2
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç