Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları Nedir ?

Günümüzde dijital reklamların önemi bir hayli yüksektir. Dijital dünyadaki reklamcılığın öneminin artmasının sebebi, ticaret ve iş dünyasının da her geçen gün sosyal ağlarda daha etkin bir hale gelmesidir. İş dünyasındaki insanların birbirleriyle iletişim ve etkileşim halinde olmasını amaçlayan ve profesyonel dünyanın sosyal medyası olarak son derece popüler olan Linkedin’de kullanıcılara gösterilen reklamlar, profesyonel kimlikli bir hedef kitleye hitap ederek reklamverenler için ciddi avantaj sağlar.

13 Brave Linkedin Logo
13 Brave Linkedin 2

Linkedin Reklamları Hizmetlerimiz

Strateji Oluşturma

 • Kampanya hedeflerinin belirlenmesi
 • Hedef kitlenin belirlenmesi
 • Örnek reklamlarının incelenmesi
 • Reklam tiplerinin belirlenmesi
 • Kampanya bütçesinin belirlenmesi

Reklam Oluşturma

 • Reklam metinlerinin hazırlanması
 • Reklam görsellerinin hazırlanması
 • Eylem çağrı metinlerinin hazırlanması
 • Reklam yayınının yapılması

Reklam Yönetimi

 • Performans takibi
 • CPC, CTR analizi
 • Reklam veriminin değerlendirmesi
13 Brave Working 2
S.S.S

Linkedin Reklamları Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Linkedin reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Reklam hizmeti sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Linkedin dünyada 200 ülkede, 500 milyon kişi tarafından kullanılan en büyük, en aktif ve en etkili profesyonel ağ olarak dikkat çekiyor. Linkedin, dijital raporlara göre Türkiye’deki internet kullanıcılarının %25’inin, yani yaklaşık 12 milyon profesyonelin de kullandığı bir ağ. Linkedin kullanıcılarının profillerini daha belirgin ve daha net analiz etmek mümkün. Her bir kullanıcı profilinin aslında online bir CV niteliğini taşıdığını göz önüne alırsak kullanıcı davranışları ve ilgi alanları arasındaki ortak noktaları fark edebiliriz. Bu açıdan benzer alanlara sahip kullanıcılara tek kanaldan kolayca ulaşmak mümkündür.
Linkedin reklamlarında çok sayıda hedefleme seçeneği bulunmaktadır.
Konum: Linkedin reklamları için coğrafi konum belirlemeniz zorunlu tutulan alanlardandır. Reklam gösterimleri üyenin bildirdiği konuma veya IP adres konumuna göre belirlenir.
Şirket Adı: Reklamlarınızı bir firma çalışanlarına özel olarak yayınlamak istediğinizde hedeflemelerinizi şirket adına göre yapmalısınız.
Şirket Büyüklüğü: Şirketlerin potansiyellerine göre çalışanlarını hedefleyerek bir tanıtım yapmak ve onlara ulaşmak istediğinizde şirket büyüklüğü kriterini dikkate almalısınız.
İş Unvanı: Bu seçenek üye profilindeki iş unvanlarına göre seçim yapmak istediğinizde uygun bir alternatif olacaktır.
İşiniz için gereken kitlelere ulaşmak istediğiniz takdirde Linkedin’in güçlü profesyonel verileri ile kendi verilerinizi birleştirmenizi sağlayan özel hedefleme yeteneğine sahip araçlarından yararlanabilirsiniz. Eşleşen Hedef Kitle sayesinde ziyaretçilerinizi yeniden hedeflemeniz mümkün. Ayrıca şirket listelerini veya e-posta adreslerini de güvenli bir şekilde yükleyebilirsiniz.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç