Gmail Reklamları

Gmail Reklamları Nedir ?

Gmail hesabı kullanıcılarının bildiği gibi gmail hesabı kullanılırken üst bölümde reklamlar yayınlanır. Bu reklamlarda yine Google Ads üzerinden verilmektedir. Bu reklamlar gmail e-posta sistemini kullananların karşısına çıkmaktadır. Ve bu reklamlar dikkat çekici bir şekilde yayınlanmaktadır. Gmail üzerinden e-posta gönderilerek de reklamlar başkalarına gösterilebilir.

13 Brave Gmail
13 Brave Email Marketing

Gmail Reklamları Hedeflemeleri

Gmail reklamları süresince çeşitli hedefleme seçenekleri vardır. Bu hedeflemeler, reklamların ulaşacağı kitleyi belirlemek için büyük öneme sahiptir.

  • Demografik Hedefleme
  • Konu Hedefleme
  • Anahtar Kelimeye Göre Hedefleme
  • Alan Adı Hedefleme

Gmail Reklamları için Teknik Gereksinimler

Gmail reklamlarını yayınlayabilmek için Google’ın belirlediği bazı kriterler vardır. Bu kriterler, reklamın içeriğini ve biçimini kapsayan bazı teknik gereksinimlerdir.

İlk olarak Gmail reklamlarında bazı içerikler yasaklıdır. Bu yasaklar; din, cinsel eğilim, ırksal ve etnik konular, alkol, bedensel özellikler, yetişkinlere yönelik içerikler, sağlık, siyaset, kısa yoldan zengin olma, evlat edinme, madde bağımlılığı, korkutucu içerik, zararlı yazılım gibi konuları kapsar. Yine bunların yanı sıra Google’ın reklamları denetleme esnasında sakıncalı bulabileceği farklı etik ve hassas noktalar da yasaklı içeriklere dahil olabilir.

13 Brave Email
S.S.S

Gmail Reklamları Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Gmail reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Reklam sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Potansiyel müşterilerinizle daha yakından iletişim kurmanıza ve etkileşim kurmanıza olanak sağlayan Gmail reklamları bu anlamda işinizi oldukça kolaylaştırır. Reklamınızın kullanıcılar tarafından kaydedilebilmesi ve diğer kullanıcılara yönlendirilebilmesi açısından Gmail reklam modeli diğer reklam modellerinden ayrılmaktadır.
Gmail reklamlarında reklamınızı genişleten tıklama sonrası ödeme yapmazsınız. İlk tıklamadan sonra kullanıcılar web sitenize geldiğinde ya da reklamı kaydedip başkasına yönlendirdiğinde herhangi bir ödeme söz konusu olmamaktadır.
Gmail reklamları potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için çeşitli hedeflemeler içermektedir. Bu hedeflemeler arasında pazardaki kitleler, kitle anahtar kelimeleri, demografik hedeflemeler ve müşteri eşleştirme gibi hedeflemeler bulunur. Bunlar dışında sitenizle önceden etkileşime girmiş kullanıcıları da pazarlama hedeflemesi kullanarak bulabilirsiniz.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç