TikTok Reklamları

Tiktok Reklamları Nedir ?

Tamamen görsele dayalı olan TikTok’ da kullanıcılar 15 saniyede çeşitli filtrelerle birlikte eşi benzeri görülmemiş videolar yaratabiliyorlar. – Son dönemlerde farklı jenerasyonlar tarafından da yaygın olarak kullanılmaya başlanan Tiktok ağırlıklı olarak 30 Yaşın altındaki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Tiktok kullanıcılarının %60’ı 30 Yaş altında iken bu kitlenin de %41’i 16-24 Yaş arası gençlerden oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak gençlere hitap eden bir markanız var ise bu kitleye dokunmak için Tiktok Reklamları çok önemli bir platformdur.

13 Brave Tiktok Logo 2
13 Brave Tiktok

Tiktok Reklam Modelleri

TikTok uygulaması ile beğeniden izlenmeye kadar, markanız için birlikte yaratacağımız görüntülü reklamla izlenmenizi arttırabilir, videonuzun daha geniş hedef kitlelere ulaşmasını sağlayabiliriz.

TikTok Top View Reklamı: TikTok açıldığında karşımıza ilk çıkan video reklamdır.

TikTok Brand Takeover Reklamı: TikTok ilk açıldığında karşımıza çıkan, tüm ekranı kaplayan görsel ya da 5 saniye video uzunluğunda ki reklamdır.

TikTok One Day Max Reklamı: TikTok’ta yer alan ”sizin için” kısmında görünen 60 saniye kadar süren video reklamdır.
TikTok Brand Premium Reklamı: One Day Max ile aynı reklam mantığına sahiptir. One Day Max reklamlarından farklı olarak Bin Gösterim Başı (CPM) maliyet ile oluşturulmaktadır.

TikTok In-Feed Ads Conversion Reklamı: TikTok platformunda e-ticaret siteleri için aktif kullanılabilecek dönüşüm odaklı reklam modelidir.

TikTok Hashtag Challenge Reklamı: Oluşturacağınız hashtag (etiketlerle) kullanıcının bu hashtaglerde video çekimlerini sağlayabileceğiniz, marka etkileşimi sağlayacak bir reklam modelidir.
13 Brave UX 2
S.S.S

Tiktok Reklamları Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Tiktok reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Reklam sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Özellikle her yaştan kitlenin buluştuğu bir platform olarak TikTok üzerinden verimli bir reklam kampanyası yapmak mümkündür. Zira sunulan hedefleme seçeneği ile birlikte markanıza yönelik en doğru kitleye kolaylıkla erişebilirsiniz.
Tüm tiktok reklam modellerinde kullanıcıların demografik özellikleri, ilgi alanları ve hashtag kullanımı gibi farklı kriterlere göre hedefleme yapılabilmektedir.
Mobil video platformu olarak TikTok IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabilmektedir. Fakat son sürümü ile birlikte Windows 10 yüklü bilgisayardan da erişim sağlanabilmekte dolayısı ile reklamlar bilgisayar ve mobil cihazlarda erişime açık olmaktadır.
Tiktok Reklamlarında minimum günlük bütçe 100TL’dir.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç