Snapchat Reklamları

Snapchat Reklamları Nedir ?

Günümüzde 150 milyondan fazla kullanıcı bulunan popüler anlık mesajlaşma uygulaması Snapchat üzerinden verilen reklamlar, Snapchat reklamları olarak isimlendirilmektedir. Snapchat özellikle gençler arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Markaların genç kitleye hitap etmek istemesi bu platform üzerinden reklam vermelerini mümkün kılar. Bu noktada 13Brave olarak Snapchat tarafından markalara sunulan – farklı reklam modelleri çerçevesinde hedef kitleye en hızlı ve en doğru bir şekilde ulaşmak, reklam yatırımınızın geri dönüşünü artırmak için sizlere hizmet sunuyoruz. Markanızın sunmuş olduğu ürün ve hizmetin başta genç kitle olmak üzere yerelde ve globalde de tanıtılması için reklam süreçlerinizi yönetiyoruz.

13 Brave Snapchat Logo 1
13 Brave Snapchat 3

Snapchat Reklam Modelleri

Snapchat uygulaması bünyesinde gösterilen reklamlar farklı türde ve çeşitlilikte olmakla birlikte siz müşterilere sunulan reklam modellerini ise şu şekilde açıklamak mümkündür.

Discover Reklamları

Kullanıcıların arkadaş hikayelerini görüntülerken yayınlandığı alanalar olmakla birlikte 10 saniye gibi kısa videolar olarak gösterilir.

Uygulama Reklamları

Kendi bünyesinde yine 10 saniye gibi kısa bir süre gösterilen gif ya da videolar şeklindedir.

Snapchat Sponsor Filtre Reklamları

Ürün ya da hizmete ilişkin filtrelerin kullanıcılara sunulması ve bu filtreler ile ürününüzün çekilen video ve fotoğrafta yer alması şeklindedir.

Geofilter Sponsor Filtreleri

Yerelde tanıtımı yapılacak bir ürün ya da hizmet için genellikle daha az bütçe ile daha etkin hedef kitleye ulaşmak adına tercih edilmektedir.

13 Brave Snapchat
S.S.S

Snapchat Reklamları Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Snapchat reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Reklam sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Hali hazırda en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarında biri olan Snapchat Android ve IOS işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarda kullanılmakta olduğundan reklamlar da bu cihazlar üzerinden kullanıcılara ulaşmaktadır.
Snapchat’in sunmuş olduğu avantajlardan biri de çok yüksek bir bütçenin yanı sıra düşük bir bütçe ile de etkili reklam hizmeti almanın mümkün olmasıdır. Özellikle düşük bütçe ile etkin olan reklam modellerini kullanarak reklam vermek oldukça kolaydır.
Snapchat üzerinde yayınlanan reklamlarda her ne kadar yönlendirme bulunmasa da - markanızın, marka bilinirliği artacağından kullanıcılarınızın sitenizi ziyaret etmesi mümkün. Bu sayede reklamlar ile sitenize yoğun trafik sağlayabilirsiniz.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç