Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir ?

Dijital pazarlamanın olmazsa olmazı Sosyal Medya Yönetimi devamlılık ve sonuç alınabilir stratejiler geliştirildiğinde markalar için başarı oluşturur. Potansiyel müşterilerinize ve yüksek satışa ulaşmanın yolu sosyal medya yönetiminin stratejik ve doğru bir şekilde yapılmasından geçer.

Dikkat çekici ve rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz bir sosyal medya yönetimi müşterilerinizin size ulaşmasının dolayısıyla sizi doğru şekilde tanımasının tek yoludur. İçeriklerin profesyonelce oluşturulması, sosyal medya ile ilgili izleyeceğiniz yol haritası profesyonel bir sosyal medya uzmanı tarafından yapılmalıdır. Doğru içerik, doğru tanıtım ve arkanızda duran doğru iş ortağı olmadan sosyal medyada başarılı olamazsınız.

13 Brave Social Media Logos
13 Brave Social Media Logos 1

Sosyal Medyada Yer Almanın Faydaları Nelerdir ?

 • Marka bilinirliğiniz artar. Markanızın misyon ve vizyonunu en rahat anlatabileceğiniz sosyal medya profilinizle marka kimliğinizi en doğru şekilde kalabalıklara ulaştırabilirsiniz.
 • Daha ulaşılır olursunuz. Markanızı 52 milyon kişinin aktif olarak kullandığı bir dünyada bulundurmak, markanızı çok daha fazla kişiye ulaştırmak demektir.
 • Satış oranlarınızın artmasını sağlar. Fiyat anlamında oldukça uygun bir platform olan sosyal medya kanalları doğru bir hedefleme ile markanızı, hizmetinizi arayan müşteri profiliyle buluşturur.
 • Web ve SEO desteği. Sosyal medyada var olmak markanızın internetteki yüzü olan web sitenizin trafiğinin artmasını ve aranmalarda daha yukarılarda yer almanıza destek olur.

Sosyal Medya Ajansı Olarak Hangi Hizmetleri Sunuyoruz ?

 • Hesap Stratejisi ve Yönetimi
 • İçerik Üretim Stratejisi ve Yönetimi
 • Kampanya Stratejisi ve Yönetimi
 • Topluluk Analizi ve Etkileşim Planlaması
 • Takipçi Yönetimi
 • Topluluk Yönetimi
 • Kriz ve Online İtibar Yönetimi
 • Metin yazarlığı
 • Kanal analitikleri
 • Raporlama
13 Brave Working 2
S.S.S

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Sosyal medya danışmanlığı çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Danışmanlık sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Sosyal medya yönetimi genel itibariyle bu hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir işlem yapılması gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.
Markalar ve firmalar için aktif bir rol oynayan sosyal medya platformları, kurumsal firmalar için de direkt olarak hedeflerine ulaşabilecekleri cazip alanlardır. Sosyal medya hesapları yolu ile firmaların ürünleri tüketicilere kolaylıkla tanıtılabilir. Bu sayede tüketicilerden geri dönüşleri çok daha hızlı alabilir, çok daha rahat bilgi edinebilirler.
Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilerin doğru okunması büyük önem taşımaktadır.
Hesaplarda günde 1 ya da 1’den fazla paylaşım yapmak, etkileşimi olumsuz etkilemektedir. Hedef kitlenizin sizinle kalmasını sağlamak için ayda 15 paylaşım yapmak yeterli olacaktır.
Sosyal medyada hesapları düzenli olarak takip edilerek takipçi yorumları anında cevaplanır. Bu şekilde hareket ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, markanın itibarını yüksek tutmak açısından oldukça önem taşımaktadır.
Sosyal ağ hesaplarınızın tanıtımını kolay bir şekilde yapabilmek için markanızın tüm sosyal medya hesaplarında aynı adı kullanmanız gerekiyor.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç