Twitter Reklamları

Twitter Reklamları Nedir ?

Twitter pazarlama ipuçları arıyorsanız , bize gelin ve bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı öğrenin. Size Twitter araçlarına ve raporlarına erişim sağlayan danışmanlık ve pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun en iyi Twitter pazarlama stratejilerini uygular. Harici Uzmanlar, Twitter iletişimi için reklam satın alma, planlama ve genel marka stratejisi konusunda size yardımcı olur.

Twitter, reklam vermek isteyen markalar için birkaç reklam modeli sunuyor. Markalar bu modeller içerisinden ihtiyacını karşılayabiliyor ve kampanyalarını oluşturabiliyor. Şimdi bu reklam modellerine göz atalım:

13 Brave Twitter Logo
13 Brave Hashtag

Tweet Etkileşimleri

Takipçilerinizle etkileşim sağlamanız için Twitter’daki gönderilerinizi öne çıkarmanızı sağlayan reklam modelidir. Tweetlerinizin gösterimini yeni kitlelere de yapabilirsiniz

Web Sitesi Tıklamaları veya Dönüşümleri

Bu reklam modelinde kullanıcılarınızı Tweetleriniz ile internet sitenize trafik çekmek, satın alma ve üyelik gibi eylemler için yönlendirebilirsiniz.

Video Görünümleri

Twitter’a yüklediğiniz videoların izlenme oranını yükseltebilirsiniz.

Uygulama Yüklemeleri veya Uygulama Yeniden Etkileşimleri

Mobil uygulamanız var ise bunu kitlenize sunabilir onlara uygulamanızı yükletebilirsiniz. Bu reklam modelinde ayrıca daha önce kullanan kişilere uygulamanızı yeniden göstermeniz mümkündür.

Takipçiler

Twitter’daki takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Twitter’daki Yönlendirmeler

Twitter’daki tekliflerinizle ilgilenen kişilerden bu yolla e-posta toplamanız mümkün.

13 Brave Meeting
S.S.S

Twitter Reklamları Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Twitter reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Reklam sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Twitter kampanya yönetimi, şirketlerin milyonlarca Twitter kullanıcısı arasında markalarını, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmalarına olanak tanır.
Twitter tarafından tanımlanan ‘minimum reklam bütçesi’ yoktur, bu nedenle ne kadar ödemek istedikleri reklam verenlere bağlıdır.
Reklam kampanyalarının etkinliğini görmek için sabit bir zaman sınırı yoktur. Genellikle 3-6 ay sürer ancak daha geniş kitlelere ulaşmak ve daha fazla dönüşüm elde etmek için Twitter reklam yönetimine zaman ve para yatırmaya değer.
Twitter’ın detaylı istatistik ara yüzü ile reklam trafiğinizi ve organik erişimleri takip etmeniz mümkün. Stratejinizi şekillendirmek için kullanıcıların her birinin Tweet ile girdiği etkileşimi inceleyebilir, buradan aldığınız bilgilerle hedef kitlenizin daha çok etkileşime geçtiği içerik türlerini tespit edebilirsiniz.
Twitter reklamlarında kullanabileceğiniz kullanıcı adı, cihaz, konum, anahtar kelime ve ilgi alanı gibi hedefleme seçenekleri sizi doğru kullanıcılara ulaştırabilir.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç