Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları Nedir ?

Mobil dünya, günden güne sayısı artan uygulamalarla popülaritesini yukarı taşımaya devam ediyor. Hızla gelişen mobil dünyada yayınlayacağınız reklamlarla dilerseniz uygulamanızın indirilme sayısının artışını ya da tanıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mobil Arama Ağı kampanyaları, hâli hazırda mobil cihazlarında sizinki gibi uygulamaları arayan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu kampanyalar, uygulamanızın ilgi gösterme olasılığı yüksek olan kişiler tarafından keşfedilmesini sağlamanın mükemmel bir yoludur.

13 Brave Social Media 2
13 Brave Online Marketing 2

Uygulama Tanıtım Reklamlarıyla İndirme Sayısını Artırma

Uygulama tanıtım reklamları (önceki adıyla “tıkla ve indir” reklamlar), indirme sayısını artırmanın en kolay ve en etkili yoludur. Bu reklam türünde, özelleştirmelerin çoğu sizin yerinize yapılır. Bu reklamları, Uygulama/Dijital İçerik Reklamı şablonunu kullanarak Arama Ağı’nda ve Görüntülü Reklam Ağı’nda yayınlayabilirsiniz.

S.S.S

Mobil Uygulama Reklamları Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

13 Brave ile Mobil uygulama reklamları çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Bu süreçte yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Mobil uygulama reklamlarının gösterildiği alanları Google play girişleri, Google arama ağı, görüntülü reklam ağı, play store arama sonuçları, iOS ve Android cihazlardaki YouTube videoları ile Google görüntülü reklam ağı yayıncı siteleri olarak sıralamak mümkündür.
Uygulama tanıtım reklamları , kullanıcıları doğrudan Google Play Store’a veya Apple App Store’a yönlendirerek uygulamanızın indirilmesini kolaylaştırır.
image
İLETİŞİME GEÇİN

Muhteşem Markanızı Büyütmeye Başlayalım

Hemen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ofisimizde de her zaman kapımız açık 🙂

İletişime Geç